Návštěv : 1840

Synthpop \ Gothic
Praha, Česká republika
 

 

 

Aktualne

 

Základní informace - THE SEVEN HEAVEN

Web: www.thesevenheaven.com

THE SEVEN HEAVEN je elektronické duo Richard Grey  a Carlos De Paulo doplněné o hostující hudebníky bicí&kytara. Jejich hudba, kterou označují  jako „hořko-sladký pop“ balancuje na pomezí synthopou, new romance a dark wave. Milovníci klenutých refrénů, tajemných nálad, tepajících syntezátorů a zasněných zvuků si přijdou na své.
 

Biografie:
Kapela THE SEVEN HEAVEN byla založena koncem roku 2002 v Praze čtyřmi velkými fandy hudby let osmdesátých. První skladba nese příznačně název "1981" a v roce 2003 slaví úspěchy na serveru http://www.depechemode.cz. Původně se mělo jednat o jednorázový studiový projekt, který bude hrát retro hudbu v duchu new romance scény počátku 80.let. V letech 2004-5 kapela pracuje na nových skladbách, které se začínají lehce vymykat původnímu záměru. Z původního kvarteta se stává duo.  Koncem roku 2008 byla nahrána skladba "Faithless in Faith" jako předzvěst připravovaného alba "The End Of Hi-Fi?". Zmíněná píseň je již hrána na několika internetových rádiích po celém světě a na Rádiu 1. Většina skladeb je natáčena ve studiu Atelier,  zpěváka a skladatele Ravena.

Aktuální sestava:

Richard Grey  – zpěv, kytary
Carlos De Paulo – syntezátory
 

Diskografie

Pětipísňové EP  nazvané  „Faithless In Faith“ vyšlo v limitované edici v roce 2011.  Na léto roku 2013 kapela chystá vydání debutového alba „The End Of Hi-Fi?“ a natočení klipu k singlu „Faithless In Faith“.

 


© 2019 CzScene.cz - All rights reserved