Návštěv : 1750

Industrial \ Electronica \ Metal
Praha, Česká republika
 

 

 

Základní informace - M.A.C. of mad

Web: www.macofmad.com

INDUSTRIAL/GRIND.FLOOR/ELECTRONICA

praha

since 1994

 

LINE-UP 2012

trpak | guitar

danger | guitar

narcopolo | machines

pete williams aka kazetor | drums

frenzy aka chymus | vox

"Do prostoru Abaton dorazilo vzhledem ke specifiku večera poměrně málo lidí a klub byl zaplněný s přimhouřením očí asi tak ze dvou třetin. Úloha zahajující kapely padla na M.A.C. of Mad, kteří ve své hudbě kombinují prvky metalu - místy až grindu - s elektronikou. Uhrančivý zpěvák v kukle vynikal jak teatrálními gesty, tak především pestrou paletou agresivních projevů zpěvu, které v momentech podpořených hudebním podkladem vytvářely zvukovou apokalypsu, při které naskakovala husí kůže. Jindy se naopak kompozice skladby zastavila na pravidelném omílání jednoho nápadu, což po chvilce začalo nudit. Přesto bylo ve výsledku vystoupení M.A.C. of Mad pozoruhodným hudebním i vizuálním zážitkem a kapela navíc optimálně připravila prostor pro hvězdy večera..."

http://www.houser.cz/novinky/6761-deset-let-je-pryc-a-atari-teenage-riot-zahajili-dalsi-revoluci.htm

Za zmínku stojí i fakt, že naší redakční výpravu rozdělili M.A.C. of Mad do dosti paradoxních skupinek: zatímco se bývalí milovníci grindcorových čuňačinek stáhli co nejdále z doslechu, kolega Pavel Zelinka zde zažíval momenty nečekaných objevů:

„Přiznám se, že jsem jejich tvorbu sledoval před několika roky a trochu jsem se obával, co nám i tentokrát předvede. K mému překvapení se kvintet prezentoval poměrně vyzrálým hardcore industrialem, jehož hluková hladina navíc nebyla hlavní hvězdou ani zdaleka uškrcena. Nový vokalista sice disponuje pouze jednou hlasově chroptící polohou, ale když pětice na konci setu prezentovala několik vysloveně "hitových" položek setlistu, nejen metalová část návštěvníků se dala do pohybu.“

http://www.sanctuary.cz/reporty/4432-report-z-reunionoveho-vystoupeni-atari-teenage-riot

 

 


© 2019 CzScene.cz - All rights reserved