Návštěv : 2292

EBM \ Synth \ Gothic
Praha, Česká republika
 

 

 

Základní informace - Abbé

Web: darkmetropolis.cz/

 

DJ Abbé není na gothické scéně žádným nováčkem, byť zůstával dlouhou dobu spíše v ústraní. Gothice se věnuje již od útlého mládí. Mnoho let se o hudbu vůbec nezajímal, neboť pop, který zněl ze všech stran, ho nenaplňoval. Pak se mu do rukou, jako mnohým jiným, dostaly nahrávky XIII. století, kteréžto se stalo vůbec první seriózní hudbou, kterou poslouchal. I přes různé odbočky do žánrů jako je metal či punk se vždy spolehlivě vrací odkud vyšel.
 
Jakožto návštevník mnoha pražských i mimopražských koncertů a party měl možnost nasávat tradiční atmosféru. Bylo parné léto, Anno Domini 2011, kdy už delší dobu měl pocit, že pražské scéně něco schází. Přestože to nejednou řešil s přáteli, ještě stále nevěděl, co s tím. Toho večera prohodil mnoho slov s DJ [R.A.D.] a mezi řečí padl návrh na uspořádání vlastní akce, kterou by sami zorganizovali a kde by se statečně postavili za DJ pult. A tak se také stalo. Od té doby spolu táhnou dál vlajkovou loď Dark Metropolis vstříc temnějším zítřkům.
 
Pravidelně-nepravidelně pořádáme akce Industrial Future Party (tvrdší elektro) a nově Synthetic Future Party (mekčí sourozenec), nárazově děláme další, např. EBM ist Krieg! a Gothic End of School. Kromě toho působíme jako resident DJs na pravidelné Welcome to Hell party každou první sobotu v měsíci ve Styxu. Předpokládáme, že se naše portfolio časem dále rozšíří. Nově začínáme spolupracovat i s živými kapelami.
 
Jeho aktuálně oblíbené žánry jsou EBM, Synthpop a Post-Punk, ale v repertoáru má kdeco od Gothic Rocku po Symphonic Metal. Případné žánry pro vaší akci je možné dohodnout předem.
 
Hraje na Linuxu...
 


© 2019 CzScene.cz - All rights reserved